Proszę czekać...

Jesteśmy jednym z najdłużej funkcjonujących skupów aut za gotówkę we Wrocławiu. Skupujemy auta wszystkich marek tylko od ich prawnych właścicieli. Od ponad 16 lat zajmujemy się skupem i sprzedażą aut. Z naszą pomocą nie tylko sprzedasz swoje auto szybko i za satysfakcjonującą cenę, ale także pomożemy Ci w wypełnieniu formalności, przygotowaniem pojazdu do sprzedaży, ubezpieczeniem a także odholujemy w razie niechcianych przygód (posiadamy autolawetę z dużą, sześcioosobową kabiną). Mobile - Auto Skup Aut oferuje skup i sprzedaż aut: za gotówkę, w każdym stanie, posiadających pełną dokumentację, w samym centrum Wrocławia!

 

Jako jeden z większych skupów aut we Wrocławiu stawiamy sobie za cel profesjonalną i odpowiedzialną obsługę. Nasi klienci otrzymują pieniądze od razu po podpisaniu umowy, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach taka gotówka potrzebna jest na przysłowiowe wczoraj. Sprawność i szybkość transakcji jest naszym priorytetem. dzięki temu wyrobiliśmy sobie renomę i wizerunek firmy odpowiedzialnej i sprawnej, a klienci często wracają do nas z kolejnymi ofertami współpracy.

 

Naszymi klientami są nie tylko osoby fizyczne, ale również przedsiębiorstwa. Firmom oferujemy możliwość sprawnej sprzedaży nawet całej posiadanej przez nią floty pojazdów. W komisie trzeba byłoby czekać na kupców miesiące, jeżeli nie lata. Nasz skup samochodów Wrocław może nabyć je od ręki i za gotówkę. Sprzedającemu dajemy możliwość szybkiego pozbycia się problemu bez konieczności naprawy samochodu, poddawania go zabiegom w celu poprawy wyglądu, czy spotykania się z kolejnymi wybrzydzającymi zainteresowanymi. U nas właściciel może sprzedać samochód od ręki bez straty czasu, energii, dodatkowych pieniędzy, a także niepotrzebnego stresu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą skupu aut używanych.

 

Pomagamy w finansowaniu zakupu proponując wymianę auta za dopłatą (przyjedź swoim obecnym samochodem, zostaw go w rozliczeniu i wyjedź tym, który najbardziej Ci się spodobał). Pomagamy także uzyskać kredyt lub leasing. Nie musisz nam jednak wierzyć na słowo, przyjedź na nasz plac lub skontaktuj się z nami 609 44 44 88